Jurczak - firma transportowa

Dokładamy wszelkich starań, aby każda czynność była realizowana profesjonalnie. Stale podnosimy jakość usług, systematycznie wprowadzając najnowszej generacji rozwiązania, aby zamówienia były realizowane szybko, terminowo i fachowo.

Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów i troszczymy się o każdy powierzony nam element, dlatego usługi transportowe są także w 100% bezpieczne dla przewożonych towarów. Wykorzystujemy zaawansowane systemy GPS, dzięki czemu na bieżąco informujemy Klientów o postępach w realizacji zamówienia.

Nasza firma wykonuje międzynarodowe przewozy towarów na terenie całej Europy. Oferujemy nie tylko profesjonalne usługi, ale także konkurencyjne ceny, dzięki czemu nasz transport UE cieszy się dużą popularnością.

Od lat współpracujemy ze znanymi i cenionymi markami, jak: DHL, Schenker, Geodis, C.H. Robinson itd.

Transport

Profesjonalne usługi transportowe w kraju i za granicą.

Dowiedz się więcej »

Spedycja

Świadczymy także usługi spedycyjne. Zobacz co możesz zyskać współpracując z nami!

Dowiedz się więcej »

+40
Ciężarówki
+50000
Trasy
+50
Pracownicy
29
Lata w branży

Potrzebujesz usługi transportowej? Postaw na doświadczenie i jakość.

Jurczak Transport istnieje na rynku już od ponad 20 lat i cieszy się doskonałą reputacją. Nasza flota jest zawsze sprawna, kierowcy wypoczęci a oferta dostosowana do potrzeb klienta.

Szczegóły oferty »

Jurczak - firma transportowa

Nowoczesna flota! Wymieniana regularnie co 2 - 3 lata.

Nie da się prowadzić bezpiecznego, sprawnego i przyjaznego przyrodzie transportu nie posiadając nowych pojazdów. Doskonale o tym wiemy!

Flota »

Jurczak - firma transportowa

Szukasz stabilnej pracy? Sprawdź nasze aktualne ogłoszenia.

W związku z nieustannym rozwojem firmy i planowanym powiększeniem floty - szukamy osób chętnych do pracy na stanowisku kierowcy i spedytora.

Szczegóły rekrutacji »

Jurczak - firma transportowa

Galeria

(Kliknij na zdjęciu, aby uzyskać powiększenie)

Jurczak Certyfikat

Certyfikaty i jakość


Nasza międzynarodowa firma transportowa została doceniona między innymi przez "Europejską Giełdę Transportową", która przyznała nam "Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika".

Jest to o tyle cenne wyróżnienie, gdyż Trans honoruje w ten sposób jedynie przedsiębiorstwa działające w tej branży, które spełniają wyłącznie najwyższe standardy w zakresie spedycji, transportu oraz bezpieczeństwa.


Dowiedz się więcej »